درباره کلون کلود

کلون کلود فعالیت رسمی خود را از ابتدای سال 1401 در تهران آغاز کرده است . وظیفه ما ارائه خدمات با کیفیت بالا به کاربران ایرانی است . ما در مجموعه کلون کلود سعی داریم تا با ارائه خدمات میزبانی وب که شامل خدمات هاستینگ برای سایتهای داخلی و خارجی ، ثبت دامنه های ir و بین المللی مثل com، net ، ارائه سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارجی و ارائه سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارجی به کاربران میباشد. ارائه خدمات نرم افزاری همچون پشتیبانی وب سایت و مدیریت سرورها و کدنویسی و طراحی سایت نیز یکی دیگر از حیطه فعالیتهای ما در میزبانی وب کلون کلود میباشد.

درگاه های ارتباطی با کلون کلود

میزبانی از سایت و اپلیکیشن خود را به ما بسپارید

تماس تلفنی

سریعترین پل ارتباطی با کارشناس فروش و فنی از طریق تماس تلفنی میباشد. برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تماس 021-77979369 در تماس باشید . روزهای کاری از سمت 8 صبح الی 24 پاسخگوی شما خواهیم بود . در صورت عدم پاسخگویی همکاران ، لطفا تیکتی برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان، به صورت تلفنی با شما در تماس باشیم .

ارسال تیکت

ارسال تیکت برای واحد فروش یا واحد فنی کلون کلود راه دیگری است که در اختیار کاربران قرار دارد. تمامی تیکتها زیر 1 ساعت پاسخ داده میشود.

آدرس دفتر

در حال حاضر امکان مراجعه حضوری به دفتر فراهم نمیباشد . آدرس ما به شرح زیر است :

تهران، نارمک، چهارراه تلفنخانه ، به سمت میدان شقایق ، خیابان یاراحمدی، بن بست دوم ، پلاک 1 واحد 2

خدمات میزبانی وب کلون کلود

میزبان برتر تجارت الکترونیکی شما

خدمات میزبانی وب

کلون کلود با ارائه خدمات میزبانی وب برای سایت های ایرانی توانسته است تا توسعه خدمات الکترونیک در ایران را گسترش دهد . ارائه خدمات مناسب برای سایتهای کلاس آنلاین و آنلاین شاپ های ایران از جمله خدمات میزبانی وب در کلون کلود میباشد .


خدمات ارائه سرور

خدمات ارائه سرور مجازی ایران، سرور مجازی خارج، سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج از جمله خدمات کلون کلود برای مشتریان شرکتی و سازمانی کلون کلود میباشد که سرویسهای هاست مناسب و پاسخگوی کارشان نمیباشد .


خدمات نرم افزاری

کلون کلود در کنار خدمات میزبانی وب، ارائه کننده خدمات برنامه نویسی و پشتیبانی نرم افزاری نیز میباشد . در صورتی که صاحب کسب و کار و فروشگاه اینترنتی هستید و نیاز به خدمات برنامه نویسی دارید میتوانید با ما در تماس باشید یا تیکت ارسال نمایید.


ثبت دامنه

دامنه یک اسم، برند، آدرس و یا نام شما در فضای مجازی و اینترنت می باشد . با کمک نام دامنه ، کاربران شما به وب سایت شما وارد می شوند . دقت نمایید دامنه ی سایت شما باید در اینترنت و در دنیا ثبت شود . کلون کلود نمایندگی ثبت دامنه های داخلی ir و بین المللی را دارد و شما می توانید از طریق ما دامنه خود را ثبت نمایید .