ثبت دامنه

ثبت دامنه یا ثبت دامین یکی از مراحلی است که شما در پروسه راه اندازی سایت با آن مواجه خواهید شد . بنابراین باید آشنایی با خرید دامنه داشته باشید . دامنه نام یا آدرس سایت شما می باشد و باید در شرکت معتبری آن را به ثبت رسانید .

مالکیت دامنه
روند ثبت بسیار آسان
پشتیبانی ۲۴ ساعته
قیمت دامنه مناسب
اتصال دامنه به هاست
مدیریت نیم سرورها وتنظیمات دامنه

ثبت دامنه

دامنه یک اسم، برند، آدرس و یا نام شما در فضای مجازی و اینترنت می باشد . با کمک نام دامنه ، کاربران شما به وب سایت شما وارد می شوند . دقت نمایید دامنه ی سایت شما باید در اینترنت و در دنیا ثبت شود . کلون کلود نمایندگی ثبت دامنه های داخلی ir و بین المللی را دارد و شما می توانید از طریق ما دامنه خود را ثبت نمایید .


انتقال دامنه

انتقال دامنه یا انتقال دامین امری است که شما دامنه تان را از شرکتی به شرکت دیگر انتقال می دهد . برای مثال به دلایلی شما قصد دارید تا هاستینگ خود را تغییر دهید و دامنه تان را نیز به موجب این امر عوض کنید . در این حالت شما دامنه تان را به شرکت دیگر انتقال خواهید داد . دقت کنید با انتقال دامین ، سایت شما از کار نخواهد افتاد .


قیمت دامنه

دامنه یکی از سرویس های تحت وب می باشد که کیفیت برای آن تعریف نشده است و صرفا باید ثبت شود . در واقع مهمترین موارد در ثبت دامنه ، هویت و اعتبار شرکت ثبت کننده است و این یعنی دامنه تان را در شرکت معتبری باید ثبت کنید حتما که مشکلات مالکیتی برای آن رخ ندهد و مورد بعدی آن نیز قیمت ثبت دامنه می باشد که باید متعارف باشد . چراکه دامنه باید سالانه تمدید شود و شما باید هر سال آن را تمدید نمایید و هزینه تمدید را به شرکت ثبت کننده بپردازید .جستجوی دامنه

بهترین نام را برای سایت خود ثبت نمایید

دامنه وارد شده معتبر نمی باشد تبریک! دامنه dsjfjsdjfh.com قابل ثبت است ... هم اکنون ثبت کنید
SVG
SVG

ثبت دامنه و قیمت دامنه

لیست کامل قیمت دامنه های بین المللی و داخلی

پسوند دامنه ثبت تمدید انتقال
پسوند دامنه ثبت تمدید انتقال

خرید دامنه

انتخاب نام دامنه مناسب و اقدام و بررسی آزاد بودن نام دامنه مدنظرتان تا خرید و ثبت دامین را خرید دامنه می گویند . شما با مراجعه به سایت کلون کلود قادر هستید تا هر دامنه ای که مدنظرتان می باشد را به صورت کاملا قانونی و با خیالی راحت در سایت کلون کلود خریداری و سالانه تمدید نمایید . همچنین اگر تمایل داشته باشید تا دامنه تان را از شرکت دیگری به شرکت کلون کلود انتقال دهید با مراجعه به لینک انتقال دامنه می توانید دامنه تان را به راحتی انتقال دهید و در ناحیه کاربری تان در کلون کلود نگهداری کنید .

ثبت دامنه .com

با اینکه چندین سال از توسعه اینترنت در نقاط مختلف جهان گذشته است ولی همچنان پرطرفردارترین دامنه در جهان دامنه com می باشد . دامنه com در registrar های بین المللی ثبت می شود که اکثرا ایران را تحریم کرده اند . با این حال ما در کلون کلود کار ثبت دامنه تان را بدون مشکل برای شما انجام خواهیم داد . ثبت دامنه com با تعداد کاراکتر پایین کلمات می تواند به تثبیت نام دامنه یا برندتان در ذهن کاربران سایت شما کمک بسیاری کند . دامنه com و سایر دامنه های بین المللی مناسب برای شرکت ها یا سازمان هایی هستند که قصد راه اندازی و توسعه تجارت خود در داخل و خارج از ایران می باشند .

ثبت دامنه ir

دامنه های با پسوند .ir را دامنه های داخلی یا دامنه ملی ir نیز می نامند . این نوع پسوند دامنه توسط مرکز ثبت دامنه ایرنیک در داخل ایران ثبت و خریداری می شود . کلون کلود به عنوان نماینده سازمان ایرنیک در ایران یکی از ثبت کننده های داخلی این دامنه می باشد . دامنه های ir به دلیل اینکه داخل ایران ثبت می شوند هزینه پایین تری در ثبت و خریداری نسبت به سایر دامنه های بین المللی که هزینه خرید آن ها دلاری می باشد خواهند داشت و مناسب برای راه اندازی سایت و استارت آپ های داخلی می باشد .

ثبت دامنه بین المللی

سازمان جهانی ثبت کننده دامنه در جهان، سامانه ICANN میباشد . تمامی TLDهای معتبر در دنیا تحت نظارت این سامانه فعالیت می کنند . این سازمان دیتابیس اصلی ثبت دامنه در جهان می باشد . سازمان ICANN ریشه اصلی تمامی tldها در جهان می باشد و یکی از وظایف اصلی این سامانه سرویس DNS می باشد که این سامانه در اختیار اینترنت جهانی قرار میدهد . کلون کلود با اتصال به سرویس های نمایندگان رسمی این سازمان قادر به ثبت دامنه های بین المللی با پسوند های مختلف خواهد بود . ثبت دامنه .net، ثبت دامنه .org، ثبت دامنه .info و بسیاری از دامنه های دیگر که در لیست بالا درج شده است از سمت کلون کلود انجام خواهد شد .

ثبت دامنه داخلی

ثبت دامنه داخلی یا همان ثبت دامنه ir یکی از پراستفاده ترین موارد برای سازمان ها و ارگان های داخلی یا شرکت هایی که در داخل ایران فعالیت می کنند خواهد بود . روند ثبت دامنه ir بسیار ساده و آسان می باشد و صرفا نیاز می باشد تا در سامانه nic.ir شناسه کاربری حقیقی یا حقوقی تان را ایجاد کرده باشید سپس با مراجعه به سایت کلون کلود و صفحه ثبت دامنه به راحتی دامنه تان را ثبت و خریداری نمایید .

سفارش سرویس میزبانی وب

هر نوع سرویس میزبانی که نیاز دارید را خریداری کنید .

هاست امن و میزبانی امن
www.keloncloud.com/ssl/
هاست امن و میزبانی امن
هاست پرسرعت
www.keloncloud.com/host/
هاست پرسرعت
سرور مجازی
www.keloncloud.com/vps/
سرور مجازی
خرید آنلاین و سریع گواهینامه اس اس ال و نصب رایگان روی سرویس هاست و سرور اختصاصی شما
هاست پرسرعت و با کیفیت بالا مناسب برای سایت ها و استارت آپ های داخلی
سرور مجازی ایران و سرور مجازی آلمان مناسب برای راه اندازی سرویس های تحت وب یا گیم سرور ها