طراحی سایت وردپرس

کلون کلود ارائه کننده قالب های وردپرسی آماده از پیش طراحی شده می باشد و یک پکیج کامل که مطابق دموی قالب ها خواهد بود را در اختیار کاربران قرار می دهد . قالب وردپرس آماده دارای مزیت های بسیار زیادی خواهند بود که از جمله ی آن می توان به هزینه پایین طراحی در آن ها اشاره داشت . شما براساس هزینه و نام قالب می توانید از بین صدها قالبی که در کلون کلود ارائه می شود ، قالب مدنظرتان را خریداری نمایید .کدنویسی اختصاصی
طراحی سایت پرسرعت
امنیت و سرعت بالا
پشتیبانی 1 ساله
طراحی سایت با کیفیت
آنتی شل و آنتی اسپم
خرید قالب وردپرس

وردپرس چیست؟

وردپرس محبوب ترین و مشهور ترین نرم افزار سایت ساز حال حاضر دنیاست که توسط جامعه بزرگی از برنامه نویسان توسعه و گسترش یافته است . وردپرس تحت زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و برای میزبانی نیاز به هاست لینوکس خواهد داشت .

با توجه به استفاده روز افزون از وردپرس ، شرکتهای بزرگی در دنیا اقدام به توسعه افزونه ها و پوسته های مختلف و کارآمدی برای بخش های مختلف وردپرس داشته اند . پلاگین وردپرس یا افزونه های وردپرسی بخش هایی هستند که روی وب سایت های وردپرسی نصب می شوند و باعث می شوند تا قابلیت های متفاوتی به سایت وردپرسی اضافه شود . از جمله محبوب ترین پلاگین های وردپرسی می توان به پلاگین های Yoast SEO که برای بهیه سازی موتور جستجو ها در وردپرس از این پلاگین استفاده می کنند . پلاگین فروشگاه ساز وردپرس یا ووکامرس که برای ایجاد ویژگی های فروشگاهی در وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد و صدها پلاگین دیگر که برای بهبود کار وردپرس استفاده می شوند .

قالبهای وردپرسی کلون کلود تماما ریسپانسیو می باشد و در دستگاه های مختلف مثل لپ تاپ ، موبایل و نمایشگرهای صفحه با سایز مختلف به راحتی و بدون به هم ریختگی نمایش داده می شود . عملکرد سایت های وردپرسی که طراحی می کنیم بزرگ ترین دغدغه ماست . سریع بودن ری اکشن بخش های مختلف سایت و نمایش سریع صفحات یکی از بزرگ ترین ویژگی های سایتهای قدرتمند و بزرگ است . شما زمان کمی در اختیار دارید تا کاربر را به سایت خود جلب نمایید . بنابراین نباید بخش بزرگی از این زمان صرف لود شدن صفحات سایت شما شود .

نمونه قالب های وردپرسی


    چه نوع قالبی نیاز دارید؟

    تا سقف قیمت (هزار تومان)
300


قالب فروشگاهی کلون کلود شاپ

فروشگاه کلون کلود شاپ

  • ریسپانسیو
  • فروشگاهی
  • RTL شده